SOS-Fest 2009



Doprava, spojení

Mapa

Sponzoři:

Busem :

Na SOS-fest:
Mělník, autobusák > Mlazice, železniční zastávka (popř. Mělník,Mlazice,u závor)
Liběchov > Mlazice, železniční zastávka (popř. Mělník,Mlazice,u závor)

Zpátky:
Mlazice, železniční zastávka > Mělník
Mlazice, železniční zastávka > Liběchov/Štětí

Ze zastávky Mlazice, železniční zastávka je to na SOS-fest cca 1km pěšky po silnici, v noci osvětlené. (Výchozím bodem vám budiž Hostinec U Zelené Lípy)

Čas odjezdu posl. autobusů je dlouho před koncem SOS-festu, proto mělničákům doporučujeme využít taxíků či pěškobusu, přespolním pak pár hospůdek či barů ve městě ve kterých se dá příjemně přečkat do rána :) Popřípadě si vemte sebou stan, za areálem je připraven plácek na stanovaní (a toalety budou přístupné celou noc).

Vlakem :

Na SOS-fest:
Mělník > Mlazice

Zpátky:
Mlazice > Mělník

Ze zastávky Mlazice je to na SOS-fest cca 1km pěšky po silnici, v noci osvětlené. (Výchozím bodem vám budiž Hostinec U Zelené Lípy)

Autem :

Ve směru z Mělníka (Praha, Mladá Boleslav, Roudnice, Neratovice, ...):
  • Pojedete směrem na Českou Lípu, avšak ne po obchvatu, ale městem, po ulici Českolipská
Ve směru od Liběchova (Štětí, Česká Lípa, ...)
  • Sjedete za Vehlovicemi doprava, na starou silnici, SOS-fest je hned za železničním přejezdem.
V místě je plácek k zaparkování pro cca 10-15 aut.
Více viz: mapa.

Taxi :

Na Mělníku je několik nonstop taxíkářů, a jejich telefoní čísla naleznete: zde.
(popř. po skončení festivalu hodně řvěte a tančete na silnici, a odveze si vás policejní hlídka ;)

Kolem, koloběžkou, Pešky :

Návštěvnici za řekou (Dolní Beřkovice, Vliněves, Horní Počáply, ...) mohou použít lávku přes Labe, která ustí kousek od SOS-festu.
Více viz: mapa.

Mapa



Mělník, Mlazice
Restaurace U Jelínků
GPS: 50°23'8.344"N, 14°27'46.111"E

Možnost stanování

Jako novinku vám tento rok můžeme nabídnout možnost stanovaní na travnatém plácku za podiem. Tak se nemusíte starat o alkohol v krvi, či příliš časný odjezd, a můžete u nás klidně přespat :)

Místo


Foto areálu (více fotek na kliknutí...)



Soutěž začínajících kapel:

15:00 - 17:00 Cultivar, Warlata, Kick69, Plemenné pudy

Hlavní program:

  • 17:30 - RemorDimiento
    Rock / Mělník
  • 18:15 - Los Chumperos
    SKA / Česká Lípa
  • 19:00 - Xavier Baumaxa
    Folk / Litvínov
  • 20:10 - Vyhlášení soutěže kapel
  • 20:25 - Flattus
    Rock, Metal / Praha
  • 21:15 - NoSide
    Punk / Říčany u Prahy
  • Caktus - Rock'n'Roll / Praha
  • 22:00 - Studený kolena tvý starý
    Rock, Pop, Revival
  • 23:00 - ...noční JAM, volný program a jiné libůstky...

V prostorách festivalu budou tématické festivalové stánky, projekce bude tentokrát probíhat přímo na podiu za kapelami, je připraveno lepší osvětlení podia a v restauraci bude malá vernisáž multimediálních obrazů.

Pro vaše bříška se bude grilovat masíčko, klobásy, ražniči, ale i zelenina. Pivko poteče proudem ze dvou výčepů, pro znavené pak restauraci nabízí výbornou kávu.

Více...


Mělník, Mlazice
Restaurace U Jelínků
GPS: 50°23'8.344"N, 14°27'46.111"E



Doprava:

K místu konání festivalu se dá pohodlně dojet všemi dopravními prostředky.
Zastávky autobusu a vlaku jsou vzdáleny jen 1 km, v místě je plac na parkování pro cca 15 aut.

Možnost stanovaní:

Jako novinku vám tento rok můžeme nabídnout možnost stanovaní na travnatém plácku za podiem.
Tak se nemusíte starat o alkohol v krvi či příliš časný odjezd a můžete u nás klidně přespat :)

Více...

Realizační team SOS-fest:

Jakýkoli dotaz, požadavek čí připomínku směřujte na tento e-mail: team@sosfest.cz

Kontaktní osoba pro zájemce o sponzoring:

Jan "Kájik" Král
e-mail: info@jankral.com
tel.: +420 777 199 261

Více...


Partneři: